Poprzedni Następny

Zarabiaj na wynajmie

Mikro Apartamenty Hydral to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o własnej nieruchomości i chcą na niej zarabiać. Oferujemy Państwu możliwość kupna apartamentów i loftów z antresolą o wysokim standardzie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji i wyjątkowo wysokim potencjale zysku z wynajmu. Klientom oczekującym bezobsługowej inwestycji, z pewną i gwarantowaną stopą zwrotu, opcjonalnie oferujemy zawarcie umowy z operatorem hotelu i opiekę nad apartamentem w systemie aparthotelu. W tej opcji zwrot z inwestycji na poziomie co najmniej 7% jest GWARANTOWANY.

Na czym polega inwestycja bezobsługowa:

Dodatkowo, nabywca mikro apartamentu lub loftu ma prawo do tzw. wakacji właścicielskich. Oznacza to, że w ciągu roku może po uprzednim uzgodnieniu używać apartamentu na własne potrzeby i wyłączyć go spod zarządu operatora na ten okres.

Korzyści w tym modelu współpracy odnosi i właściciel i operator. Właściciel lokalu – ponieważ korzysta bezpłatnie z działań promocyjnych oraz marketingowych, prowadzonych przez operatora hotelowego i otrzymuje stały dochód. Operator hotelowy, dzięki sprzedaży apartamentu, zyskuje natomiast środki na prowadzenie kolejnych inwestycji.

Gwarancja zysku

Operator gwarantuje właścicielowi apartamentu lub loftu stałe, comiesięczne wynagrodzenie niezależnie od osiągniętych wpływów. Dzięki temu właściciel nie ponosi ryzyka występującego w wynajmie na własną rękę. Czynsz dla właściciela wypłacany jest również w okresie czasowego braku najemcy lub opóźnienia albo braku zapłaty.

Ile można zarobić na inwestycji w mikro apartamenty i lofty Hydral? Oferujemy podpisanie umowy najmu na 3 lub 5 lat, gwarantujemy wypłatę czynszu w wysokości 7% w skali roku, przez cały okres obowiązywania umowy. Co więcej, wysokość wypłacanego czynszu będzie uwzględniała również inflację.

Przykładowe przychody obrazuje poniższy przykład:

 

 

Dodatkowo, od ceny nabycia brutto apartamentu można odliczyć 23% podatku VAT.

Takie rozwiązanie sprawia, że inwestycja w mikro apartament lub loft z antresolą jest bardzo atrakcyjną i bezpieczną formą inwestowania kapitału. Tym bardziej, że w trakcie trwania umowy, to operator bierze pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody spowodowane przez gości, najemców lub wywołane sytuacjami losowymi. Właściciel nie ponosi żadnego ryzyka.

PEWNA LOKATA KAPITAŁU

Czy to się opłaca? Dla porównania:

To kolejny argument za tym, że inwestycja w mikro apartamenty i lofty jest dziś najpewniejszą formą pomnażania pieniędzy. Mikro apartamenty Hydral to lokale przeznaczone na wynajem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy. Zapewnia to nabywcy lokalu wyższy zysk, niż z wynajmu tradycyjnych mieszkań.

Zainwestuj w dogodnej lokalizacji
Wybierz apartament albo loft z antresolą

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,