Poprzedni Następny

Biura na sprzedaż

Lokale usługowe na sprzedaż w budynku Apartamentów Hydral to oferta dla usługodawców, którzy szukają unikatowych wnętrz do prowadzenia swojej działalności. Dla tych, którzy chcą swoim klientom stworzyć wyjątkowy klimat i tych których goście zwracają uwagę również na wystrój biura.

Lokale w Apartamentach Hydral idealnie pasują więc, by otworzyć w nich kancelarię prawną, biuro projektowe czy doradcy finansowego, gabinety lekarskie, dentystyczne, kosmetyczne, fryzjerskie, masażu czy też psychoterapii i coachingu.

Biura znajdują się na parterze, ściany zewnętrzne są wykonane z ponad 70-letniej cegły, żelbetonowe stropy, liczą powierzchnię od 27,5m2 do 160 m2 i są wysokie na niemal 5 metrów. Każdy z nich posiada antresolę i każdy z nich ma zachowany niepowtarzalny, industrialny styl. Wyróżnia je ponad 70-letnia historia. To tu mieściła się dawna fabryka broni, a następnie zakłady przemysłowe. Wnętrza przechodzą właśnie gruntowny remont, ale ich historyczny charakter zostanie zachowany. Zachowane zostają także grube mury, które zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Antresole sprawiają zaś, że biura będą miały funkcjonalny układ. Każdy lokal wyróżniają bardzo duże okna, niemal na całą ścianę. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Lokale, które oferujemy, powstają na terenie Bierutowska Park – Wrocławskie Parki Biznesu, gdzie docelowo ma powstać ponad 3 tys. miejsc pracy.  Tym samym miejsce to zgromadzi potencjalnych klientów dla oferowanych przez Państwa usług, jest więc idealne pod prowadzenie działalności biznesowej. Jest trafione również dlatego, że znajduje się w dzielnicy, która przeszła etap rewitalizacji i stale, intensywnie się rozwija. To przyciągnie przyszłych klientów.

Dodatkowym atutem jest pomoc przy wykończeniu wnętrz na potrzeby prowadzonej działalności. Współpracujemy z biurem projektowym Pazdyka&Cisowska, którego propozycje dla aranżacji Państwa biur przedstawiamy poniżej.

Usytuowane na poziomie „-1” basen, siłownia, mini spa & wellnes oraz restauracja podnoszą wartość inwestycyjną Państwa firmy i mogą stanowić bardzo ciekawą wartość dodaną dla Państwa klientów.

To jedyny budynek w całym Parku Biznesu 3, w którym oferowane są lokale na sprzedaż. Pozostałe budynki oferują powierzchnie biurowe wyłącznie pod wynajem.

Wrocławski Park Biznesu 3 Apartamenty Hydral Wrocław Lofty pod wynajem

Zobacz galerię

Biuro 36,63m2

Zobacz galerię

Biuro 73,20m2

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,